- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.5 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- AKE
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- ALT
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.6 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- ALZ
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- ASN
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.9 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- AVF
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.8 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- AVJ
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- AVK
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.9 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- AWX
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.5 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BAU
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.5 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BDH
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2) | A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.8 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- AMB
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.4 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- AMM
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.9 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- AVB
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 (8E2) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.8 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- AWM
- Seri / varyant
- A4 B6 (8E2)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.5 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- AYM
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BBJ
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.4 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BDV
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- AWA
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.5 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BCZ
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.5 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BDG
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.8 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BEX
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.8 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BFB
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.5 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BFC
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Convertible (8H7) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BGN
- Seri / varyant
- A4 B6 Convertible (8H7)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 4.2 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BBK
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 4.2 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BHF
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B6 Convertible (8H7) | A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BGB
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.9 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BKE
- Seri / varyant
- A4 B6 Avant (8E5) | A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BKN
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BLB
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BNA
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BPG
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BPW
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 1.9 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BRB
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BRE
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BRF
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BWE
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BWT
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.2 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- AUK
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.2 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BKH
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 4.2 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BNS
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.7 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BSG
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BUL
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BVF
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BVG
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 3.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- ASB
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Benzin
- Gelişmiş motor kodu
- BPJ
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.7 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BPP
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED) | A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Convertible (8HE) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BRC
- Seri / varyant
- A4 B7 Convertible (8HE)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.
- Araç
- A4 B7 Avant (8ED) · Binek / hafif ticari
- Motor
- 2.0 Dizel
- Gelişmiş motor kodu
- BRD
- Seri / varyant
- A4 B7 Avant (8ED)
- Montaj
- Filtre Sistemleri
Bosch ürün sayfasındaki model, motor ve üretim dönemi doğrulanmıştır.